Štěnátka

Otce štěňátek pečlivě vybíráme. Prioritou je pro nás hlavně zdraví, dále povaha a výborný exteriér. Oba rodiče jsou testováni na genetické vady jako EIC (Námahou indukovaný kolaps), HNPK (Hereditární nosní hyperkeratóza), PRCD/Pra (Progresivní retinální atrofie, dedičné onemocnění, které se projevuje degenerací oční sítnice). Oba jsou testováni na dysplazii kyčelního a loketního kloubu. Dalšími případnými testy v rámci rodové linie jsou DM, SD2, OSD, CNM.


Štěňátka od nás odcházejí do nových domovů nejdříve po osmém týdnu věku, jsou několikrát odčervena, očipována a mají základní očkování. Jsou odchovávána v domě, pokud to počasí dovolí tak i venku. Štěňátka jsou v neustálém kontaktu s lidmi a jsou zvyklá na ruch domácnosti. O štěňátka je pečováno s tou největší možnou péčí.


S budoucími majiteli pejsků se snažíme být i nadále v kontaktu, případně pomáháme nebo radíme při výchově a výcviku. Jsme vděční za všechny fotky pejsků a informace ze života našich odchovaných psích miminek, které nám noví majitelé posílají.


Pro naše štěňátka si přejeme hodné a milující páníčky, kteří se jim budou s láskou a péčí věnovat.

Začátkem ledna 2024 očekáváme štěňátka vrh „B“

Na konci listopadu 2021 očekáváme štěňátka vrh „A“